آذين گستران شرق

طراحی و ساخت انواع شومینه، مصنوعات سیمانی و سنگی، نمای کلاسیک، نمای چوب

قیمت شومینه دیواری،شومينه مدرن،شومینه گازی،شومینه هیزمی،قیمت شومینه آماده،شومینه سنگی،شومینه الکلی،شومينه كلاسيك
آّبنمای داخلی و خارجی
قیمت باربیکیو،باربیکیو ذغالی،ساخت باربیکیو،باربیکیو گازی،باربیکیو سنگی،باربیکیو چیست،باربیکیو برقی،باربیکیو گازی و ذغالی
جدیدترین مدل پرده2016،جدیدترین مدل پرده2015،پارچه پردهای ترک،مدل پردهای جدید پذیرایی ساده
قیمت چوب نمای ساختمان،قیمت ترمو چوب،نمای چوبی ساختمان hpl،نمای چوبی داخل ساختمان،نمای چوبی مغازه،نمای چوب و سنگ،چوب ترموود چیست،شرکت نما چوب

درباره ما

گروه آذین گستران شرق فعالیت خود را در سال 1369 در شهر مشهد شروع کرد، طراحی و اجرای انواع شومینه های سنتی، شومینه مدرن، شومینه شیشه ای، آبنمای های داخلی و خارجی، از جمله فعالیت های این مجموعه می باشد.
گروه آذین گستران شرق پس از مدتی اقدام به تاسیس شعبه دیگری جهت پوشش این صنعت در جنوب کشور نمود،افتتاح دفتر شیراز در سال 1384 نتیجه فعالیت ها و همچنین طرحها و مدل های نوین این گروه می باشد، گروه آذین گستران شرق با ارائه نظرات و طرحهای خود توانسته است در مدت کمی بیش از 1500 مدل شومینه های مختلف را در شهر شیراز اجرا نماید.
پس از گذشت چند سال گروه آذین گستران شرق فعالیت های خود را گسترش داده و با جمع آوری تعدادی از متخصصین در امورات مربوطه اقدام به طراحی و ساخت نرده های سیمانی، سقف های کشسان و نمای چوب نمود.
این گروه با در نظر گرفتن محیط و نظرات مشتریان و همچنین مطالعه و مشاهده آخرین طراحی های بروز دنیا در زمینه های طراحی و اجرای انواع شومینه، باربیکیو، آلاچیق، آبنمای های داخلی و خارجی، نرده های سیمانی، سقف های کشسان و نمای چوب تاکنون توانسته است گامهای بلندی در این راستا برداشته باشد.
همچنین گروه آذین گستران شرق در سالهای اخیر اقدام به طراحی و ساخت انواع پنجره های دو جداره در رنگها و مدل های خاص نموده است.
افتخار گروه آذین گستران شرق پیاده سازی دکورهای رویایی شما می باشد.